Health Challenges Congress

II Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych

7-8 marca 2019 r. • Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice

LOGOWANIE UCZESTNIKÓW

 

Wydarzenie towarzyszące IV edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych – Health Challenges Congress (HCC)

Relacja z HCC

O Konferencji

Konferencja stała się forum dyskusji przedstawicieli świata nauki, medycyny, biznesu oraz decydentów w systemie opieki zdrowotnej. Właśnie taka konwencja spotkania pozwala na zapoznanie się z najnowszymi technologiami i możliwościami ich zastosowania w kardiologii, a także umożliwia poznanie punktu widzenia osób związanych z odmiennymi aspektami projektowania, wdrażania i stosowania innowacyjnych rozwiązań w medycynie sercowo-naczyniowej.

IV edycja Kongresu Wyzwań Zdrowotnych – Health Challenges Congress (HCC)

IV edycja Kongresu Wyzwań Zdrowotnych – Health Challenges Congress (HCC)

W tym roku po raz pierwszy Konferencja NTEC będzie towarzyszyła czwartej edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC). Mamy nadzieję, że swobodny przepływ Uczestników i Wykładowców pomiędzy dwoma Wydarzeniami wzmocni merytoryczną i systemową debatę o przyszłości nowych technologii w medycynie.

Więcej informacji: http://www.hccongress.pl/2019/pl/

Start-Up-Med

Konkurs Start-Up-Med

Konkurs towarzyszący IV edycji Kongresu Wyzwań zdrowotnych, ma na celu wybór i wyróżnienie start-upów – najbardziej kreatywnych autorów nowatorskich, a zarazem efektywnych projektów obejmujących szeroko rozumiane technologie medyczne, zarówno lekowe, jak i nielekowe (w tym m.in. wyroby medyczne, rozwiązania z zakresu diagnostyki i technologii teleinformacyjnych), a także innowacje organizacyjne usprawniające funkcjonowanie różnych obszarów systemu opieki zdrowotnej.
Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji: http://www.hccongress.pl/2019/pl/konkurs-start-up-med/215/