Prelegenci

A B C D E F G H J K L Ł M N O P R S T U W Z Ż
Katarzyna Koclęga

Katarzyna Koclęga

Firma: Genomtec SA

Stanowisko: Project Manager

Absolwentka Politechniki Łódzkiej Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności, na kierunku biotechnologia, specjalizacja biochemia techniczna. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji i koordynacji projektów/zleceń badawczych. W latach 2004-2007 przebywała na stypendium naukowym i prowadziła prace badawcze na University of Virginia w Charlottesville. W latach 2010-2011 współpracowała z firmą Bio-Tech Consulting, gdzie odpowiadała m.in. za ocenę potencjału komercyjnego projektów B+R z Polski i Europy Środkowej, doradztwo naukowe, opracowywanie informacji biznesowych oraz organizację i uczestnictwo w międzynarodowych wydarzeniach z branży biotechnologicznej, takich jak BioForum. W latach 2011-2018 we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zajmowała się współpracą międzynarodową, ze szczególnym uwzględnieniem partnerstwa polsko-amerykańskiego, odpowiadała za wdrożenie modelu biznesowego, strategię ekspansji, pozyskiwanie klientów, utrzymywanie relacji biznesowych oraz koordynację przebiegu zleceń badawczych. Jest autorką i współautorką 9 publikacji naukowych. W swoim dorobku naukowym posiada też 15 zdeponowanych struktur białkowych w Protein Data Bank oraz 3 struktury małocząsteczkowe w Cambridge Structural Database.

Bierze udział w sesjach:

 • Start-upy w medycynie

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Start-upy w medycynie

  • Prezentacje laureatów konkursu Start-Up-Med 2019 – imprezy towarzyszącej IV Kongresu Wyzwań Zdrowotnych
  • Obszary aktywności start-upów w sektorze medycznym – od technologii informacyjnych do zaawansowanych farmakoterapii
  • Wspieranie medycznych start-upów – instytucje publiczne, fundusze, korporacje, inni inwestorzy?
  • Czy młodzi polscy naukowcy chcą być także przedsiębiorcami zarządzającymi swoimi projektami w ramach start-upów?

  Start-upy w medycynie

POWRÓT

III Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych odbędzie się online w czerwcu 2020 r.

Wymagająca utrzymania zasad izolacji społecznej pandemia SARS-CoV-2 sprawia, że nadal obowiązują ograniczenia, które wykluczają organizację dużych wydarzeń z udziałem publiczności. Dlatego III Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC) odbędzie się w czerwcu 2020 r. w wersji online.

W tym roku Konferencja NTEC już po raz drugi będzie towarzyszyła Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC). 8 sesji w ramach III Konferencji Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych zorganizowanych zostanie w sposób zdalny w czerwcu 2020 r. i będzie dostępnych na stronach: ntec.org.pl i hccongress.pl oraz w portalu rynekzdrowia.pl.

Agenda i plan emisji online wydarzeń w ramach tegorocznej Konferencji NTEC aktualizowane są na stronach ntec.org.pl i hccongress.pl.

Konferencja NTEC stanowi wspólne forum dla przedstawicieli świata nauki, medycyny, biznesu oraz regulatorów systemu opieki zdrowotnej, które pozwoli na zapoznanie się z najnowszymi technologiami i możliwościami ich zastosowania w kardiologii i innych dziedzinach medycyny sercowo-naczyniowej.

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy Konferencji Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych