Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z
Rafał Kozioł

Rafał Kozioł

Firma: KAMSOFT SA

Stanowisko: członek zarządu

Członek Zarządu KAMSOFT S.A.

Rafał Kozioł pełni funkcję Członka Zarządu KAMSOFT S.A. oferującej kompleksowe rozwiązania i systemy informatyczne dedykowane dla rynku opieki zdrowotnej jak również analizy trendów na rynku farmaceutycznym.

Wcześniej zarządzał Wydziałem Systemów Informacji Medycznej odpowiedzialnym za realizację projektów informatycznych związanych ze zdrowiem w tym również projektów w sektorze publicznym.

Zarządzał również Wydziałem Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia - OSOZ (www.osoz.pl) odpowiedzialnego za budowę ogólnopolskiego, kompleksowego systemu wspierającego zdrowie społeczeństwa jak również będącego platformą informatyczną umożliwiającą współpracę podmiotów na rynku opieki zdrowotnej i dostarczającej unikalnych funkcjonalności zarówno dla społeczeństwa jak i dla podmiotów związanych z rynkiem opieki zdrowotnej takich jak - bezpieczne, anonimowe indywidualne konto zdrowotne z możliwością udostęnienia danych lekarzowi, rejestracja on-line, powiadomienia SMS, recepta elektroniczna, system kontroli recept, ostrzeżenia o uczuleniach i interakcjach między lekami, komunikaty GIF, programy zdrowotne, programy partnerskie, zlecenia i wyniki badań lekarskich on-line, aplikacja mobilna Visimed i wiele innych.

Rafał Kozioł jest absolwentem Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach kierunek Informatyka. Z firmą KAMSOFT S.A. związany od ponad 20 lat.

Bierze udział w sesjach:

 • Wyzwania e-Zdrowia

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Wyzwania e-Zdrowia

  • Cyfryzacja ochrony zdrowia – jak z tym wyzwaniem radzą sobie w innych krajach; dyskusja o wybranych rozwiązaniach i międzynarodowych doświadczeniach w zakresie dygitalizacji opieki zdrowotnej
  • E-zdrowie w czasach pandemii – wymuszone przyspieszenie?
  • Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych – projekt P1 wczoraj, dziś i jutro; e-recepta, e-skierowanie, Internetowe Konto Pacjenta
  • Gromadzenie, przetwarzanie, analizowanie oraz wykorzystywanie danych – cyberbezpieczeństwo medyczne i rozwiązania chmurowe
  • Istota informatyzacji - prezentacja danych, poprawa jakości usług i działania systemu ochrony zdrowia
  • Jak osiągnąć cyfrową dojrzałość – od gabinetu lekarskiego do dużego szpitala

  Wyzwania e-Zdrowia

POWRÓT

III Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC) przenosi się do internetu

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji Konferencji „Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC)”.

Wymagająca utrzymania zasad izolacji społecznej pandemia SARS-CoV-2 sprawia, że nadal obowiązują ograniczenia, które wykluczają organizację dużych wydarzeń z udziałem publiczności. Dlatego III Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC) odbędzie się w czerwcu 2020 r. w wersji online.

Dotychczasowe zainteresowanie konferencją oraz konieczność funkcjonowania w nowej rzeczywistości zmobilizowały nas do przygotowania dla Państwa NTEC 2020 w nowej formule. W sposób niejako wymuszony zmianą realiów funkcjonowania społecznego nowe technologie wkradły się do NTEC w nowej formule, umożliwiając nam zrealizowanie Konferencji.

Konferencja po raz drugi będzie towarzyszyła Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych. W formie telekonferencji postaramy się przygotować wspólne forum dla przedstawicieli świata nauki, medycyny, biznesu oraz regulatorów opieki zdrowotnej, które umożliwi zapoznanie się̨ z najnowszymi technologiami i możliwościami ich zastosowania w schorzeniach sercowo-naczyniowych, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań wynikających z trwającej pandemii COVID-19.

Przy poprzednich edycjach mieliśmy przyjemność gościć ponad 500 uczestników. Przebieg wydarzenia był obszernie relacjonowany w magazynie i portalu Rynku Zdrowia. Nowa formuła tym bardziej pozwoli, aby kolejna edycja Konferencji była relacjonowana w taki sam sposób, aby jej przesłanie mogło dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

III Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych odbywać się będzie poprzez stronę internetową wydarzenia: www.ntec.org.pl, w portalach Grupy PTWP: rynekzdrowia.pl, rynekaptek.pl oraz PortalSamorzadowy.pl. Debaty transmitowane na żywo dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników zgodnie z przyznanym statusem, a relacje z sesji będą publikowane i agregowane w ogólnodostępnej sekcji serwisu rynekzdrowia.pl.

Zachęcamy wszystkich Państwa do aktywnego udziału w naszej Konferencji.

Udział bezpłatny po rejestracji.

Z wyrazami szacunku – łączymy się z Katowic

Mariusz Gąsior
III Katedra i Oddział Kliniczny Kardiologii, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Wojciech Wojakowski
Klinika Kardiologii i Chorób Strukturalnych Serca, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Górnośląskie Centrum Medyczne

Wojciech Kuta
redaktor naczelny magazynu i portalu Rynek Zdrowia