IV Konferencja Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC)

Przed nami czwarta już edycja Konferencji Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC), która będzie głównym wydarzeniem towarzyszącym VI Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Katowice, 14-16 czerwca 2021 r.).

Tegoroczna odsłona Konferencji NTEC odbędzie się w hybrydowej formule – zarówno stacjonarnie, z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego, jak również z możliwością zdalnego udziału prelegentów.

Programy wielu sesji, z oczywistych powodów, uwzględniać będą zagadnienia dotyczące różnych aspektów pandemii COVID-19 i jej wpływu na system opieki nad pacjentami z chorobami sercowo-naczyniowymi.

Konferencja NTEC stanowi wspólne forum dla przedstawicieli świata nauki, medycyny, biznesu oraz decydentów opieki zdrowotnej. Spotkanie stwarza wyjątkową możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i możliwościami ich praktycznego zastosowania w kardiologii i innych dziedzinach medycyny sercowo-naczyniowej.

Poprzednie edycje Konferencji Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, gromadząc po ok. 500 uczestników. Przebieg wydarzenia był obszernie relacjonowany w magazynie Rynek Zdrowia i w portalu rynekzdrowia.pl

Czerwcowa Konferencja NTEC stanowić będzie znakomitą okazję do dyskusji koncentrującej się wokół kluczowych zagadnień dla polskiej medycyny sercowo-naczyniowej, takich, jak między innymi:

  • Miejsce polskiej kardiologii w Europie
  • Krajowa Sieć Kardiologiczna – czy wystarczająca odpowiedź na głównego zabójcę Polaków
  • Wyzwania w medycynie sercowo-naczyniowej w trakcie oraz po pandemii COVID-19
  • Jak pandemia zweryfikowała rozwój nowych technologii medycznych, m.in. w kardiologii
  • W jaki sposób nowe technologie pomagają w wychodzeniu z pandemii

Dzięki transmisjom online wszystkie sesje IV Konferencji NTEC będą dostępne na stronie wydarzenia www.ntec.org.pl oraz na hccongress.pl i w portalu rynekzdrowia.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Konferencji Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych (NTEC)!